Farn

 

Привабливий європейський дизайн - модельний ряд представлений від суворої класики до елегантної геометрії і ламаних форм, все це дозволяє "вписати" фарфор ТМ «FARN» в інтер'єр і концепцію практично будь-якого закладу.

Функціональність - порцеляновий посуд призначений для інтенсивного використання в умовах сучасного ресторану. Спеціально потовщені краї і міцна глазур забезпечують максимальний захист від сколів і подряпин (в тому числі і від столових приладів), а також дозволяють довше зберігати тепло страви. Продукція ТМ «FARN» характеризується високим ступенем стійкості до різких перепадів температур і до абразивних пошкоджень.

Простота штабелювання - форма посуду для ресторанів, барів та кафе розробляється таким чином, щоб окремі предмети легко вкладалися одна в одну, утворюючи компактні стопки. Посуд зручний в зберіганні і розрахований на транспортування, що дає можливість використовувати його для кейтерингу.

Підвищена білизна - завдяки використанню природного каоліну найвищої якості (Англія). Використовується тільки високоглиноземний матеріал, який забезпечує міцність, довговічність і стійкість до утворення сколів. Проведено близько трьох тисяч випробувань для отримання унікальної формули глазурі (Німеччина).

Вся продукція відповідає Держстандарту України і проходить багатоступінчастий контроль якості, підтвердженого сертифікатами.

 

 

 

 

 

 

Скачати Каталог     

 

 

Скачати Прайс