Arcos

Arcos

 

 

 

Компанія Arcos (Іспанія) веде свою історію з 1745, в невеликому іспанському місті Альбасете був відкритий маленький цех, який робив тільки кишенькові ножі, ножиці і кинджали. Кинджали з часом вийшли з широкого вжитку, а ось переваги кухонних ножів, що продавалися під маркою Аrcos швидко оцінили професійні кухарі всього світу.

В даний час Аrcos - компанія європейського масштабу, яка володіє декількома заводами в провінції Альбасете загальною площею близько 30 000 м².

За обсягом виробництва ножів, Аrcos займає друге місце в світі, частку 60% на ринку ножів Іспанії, і 55% із загального обороту компанії йде на експорт в 60 країн світу. Серед ножів Аrcos не тільки універсальні, начебто традиційної "кухарської трійки", але і вузькоспеціалізовані - ножі для устриць, для сиру, для копченої риби, для лосося, хлібні, обвалочні, овочеві, "японський шеф-ніж". Пропонуються також різні лопатки і топірці для м'яса, ножиці для розробки птаха.

Компанія Аrcos має Сертифікат якості UNE-EN- ISO 9001: 2000 наданий ENAC, Американський Стандарт NSF і Європейським сертифікат HACCP.